previous pauseresume next

جلسه برگزاری روز جهانی سالمند

در روز دوشنبه مورخ ۲۷شهریورماه ۱۳۹۶ در محل دفتر مدیر گروه سلامت خانواده و جمعیت جلسه ای پیرامون برگزاری مراسم روز جهانی سالمند که مصادف با اول اکتبر و نهم مهرماه میباشد برگزار گردید.

بازدید از مرکز جامع تکامل کودکان

در تاریخ ۲۳شهریورماه۹۶ همزمان با برگزاری کنگره مغز و اعصاب کودکان در اصفهان ، رئیس محترم اداره سلامت کودکان وزارت متبوع و تیم محترم فوق تخصص نورولوژیست دانشگاه شهید بهشتی تهران از مرکز جامع تکامل کودکان بازدید بعمل آوردند.

برگزاری کارگاه کشوری تکامل کودکان

کارگاه آموزشی تکامل کودکان جهت پزشکان معین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در تاریخ ۱۹ و ۲۰ شهریور ماه ۹۶ به میزبانی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در محل هتل چهل پنجره برگزار شد.

تبریک روز بهورز

 نقش ارزنده و حیاتی بهورزان در دورافتاده ترین مناطق جغرافیایی کشور بر همگان آشکار است به طوریکه با کمترین هزینه و امکانات، با تلاش و فعالیت شبانه روزی خود، نقش مهم و تاثيرگذاری در پیشگیری از بیماریها و صیانت از سلامت مردم دارند که این امر مدیون نظام آموزشی بهورزان و تلاش مربیان دلسوز و توانمند آنها می باشد.

کارگاه یک روزه شناسایی اختلالات تکاملی در کودکان زیر ۵ سال

در تاریخ نهم شهریور ماه کارگاه یک روزه ویژه پزشکان معین شهرستان های تابعه  دانشگاه در محل مرکز جامع تکامل کودکان اصفهان برگزار گردید .

نظارت بسته خدمتی جدید گروه سنی کودکان در شهرستان های پایلوت

با توجه به اینکه بسته خدمتی گروه سنی کودکان در شهرستان نجف آباد از سال ۱۳۹۵ و در شهرستان برخوار از مرداد ماه ۱۳۹۶ اجرا گردیده است در تاریخ های ۸و ۹ شهریور ماه  نظارت از برنامه ها توسط ریاست محترم اداره سلامت کودکان جناب آقای دکتر برکاتی به همراه مدیر گروه سلامت خانواده و جمعیت و کارشناس مسئول کودکان انجام شد.

صفحه‌ها

اشتراک در معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت استان RSS