فعالیت اصناف اصفهان به خاطر کرونا تا ساعت ۱۸ محدود می‌شود

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: فعالیت مشاغل این استان به جز صنوف گروه یک مربوط به مایحتاج عمومی و مراکز تهیه و توزیع لوازم بهداشتی و درمانی، از بیستم آبان به مدت یک ماه تا ساعت ۱۸ محدود می شود.

 

حجت الله غلامی روز شنبه ۱۷ آبان ماه، در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور رییس جمهوری از طریق ویدیو کنفرانس در گفت و گویی اظهار کرد: امروز در این جلسه بحث محدودیت مشاغل به صورت گسترده‌تر و همراه با محدودیت زمانی مطرح شد که طرح محدودیت زمانی مشاغل از ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر به مدت یک ماه اجرایی خواهد شد.

 

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان افزود: محدودیت فعالیت مشاغل در سایر شهرستان‌های استان با نظر ستاد استانی مورد بررسی خواهد گرفت.

 

وی تصریح کرد: درباره تردد خودروها در سطح شهر در جلسه ستاد ملی مطرح و مقرر شد محدودیت‌ها از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح اعمال شود، اما استثناهایی به لحاظ ترددهای ضروری مشاغل خاص توسط قرارگاه عملیاتی کرونا تا هفته آینده بررسی و محدودیت ترددها اعمال خواهد گردید.

 

به گفته وی با تصمیم گیری در خصوص ترددها متخلفان ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

 

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان با اشاره به دورکاری ادارات خاطرنشان کرد: اختیاری به دستگاه‌های اجرایی استان داده شد که متناسب با میزان ارباب رجوع و حجم کاری درباره دورکاری برنامه ریزی و نوبت بندی کنند، از این رو در جلسه آینده ستاد استانی عملکرد دستگاه‌ها در این خصوص بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

 

وی گفت: ابتدای جلسه امروز گزارشی از وضعیت حاد کرونا در ۳۱ استان کشور ارایه شد، متاسفانه در بیشتر استان‌ها میزان مبتلایان به کرونا رو به افزایش است.

 

لازم به ذکر است در استان اصفهان امور بهداشتی و درمانی ۲۲ شهرستان با حدود چهار میلیون و ۵۰۰ هزار نفر زیرنظر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و ۲ شهرستان کاشان و آران و بیدگل با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت زیرنظر دانشگاه علوم پزشکی کاشان است.

دیدگاه جدیدی بگذارید

Filtered HTML

  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.