همزمانی آنفلوآنزا و کرونا کار را سخت می کرد / نیروهای بسیجی از همان ابتدا پای کار آمدند.

 

  

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ،دکتر کمال حیدری ریاست مرکز بهداشت استان  پیش از ظهر امروز در نشست خبری با موضوع بیماری کرونا اظهار کرد: ابتدای شیوع کرونا برای از بین بردن ترس مردم با کمک گروهای جهادی و بسیج در سطح شهر استفاده و با کمک مردم صحنه های زیبایی خلق شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان تصریح کرد: با توجه به مراودات نزدیک بین قم و اصفهان، اصفهان به شدت درگیر شد و سومین استان قرمز کشور به شمار رفت؛ همه نگرانی ها از این بود که اگر شدت و بار بیماری بالا برود سیستم بهداشتی نمی تواند خدمات ارائه کند و بنابراین سیاست بر مبنای مراقبت های اولیه تدوین شد.

حیدری بیان کرد: اطلاعات که دو سال قبل آماده شده بود، امروز مفید واقع شد و بر اساس آن به صورت هدفمند و هوشمندانه ابتدا تمرکز روی افراد پرخطر رفت.

رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان با بیان اینکه نیروهای بسیجی از همان ابتدای کار پای کار آمدند، بیان کرد: همزمانی آنفلوآنزا و بیماری کرونا کار را سخت می کرد و در ابتدای امر دو آزمایش فرد گرفته می شود.

حیدری خاطر نشان کرد: یکی از اهداف این بود که پای افراد به بیمارستان با تماس ها و کسب اطلاعات به این روش باز نشود؛ به همین خاطر حضور افراد در بیمارستان ها کم و در کنترل بیماری مؤثر بود.

دیدگاه جدیدی بگذارید

Filtered HTML

  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.