افزایش آمار مبتلاییان به کووید ۱۹ در استان اصفهان

با توجه به کاهش حساسیت مردم در خصوص بیماری کووید۱۹ و به دنبال آن افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان اصفهان در روزهای اخیر، جلسه واکنش سریع مقابله با بیماری کرونا، سه شنبه سوم تیرماه، با حضور رییس، معاونین و مدیران دانشگاه و همچنین رؤسای مراکز آموزشی درمانی و بیمارستان ها در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.  

در این جلسه ضمن تشریح وضعیت برنامه های مقابله با کووید ۱۹ در چهارماه گذشته در سطح استان اصفهان، بر حساس سازی جامعه در رعایت موارد بهداشتی و همچنین همکاری همه دستگاه های اجرایی در مقابله با این ویروس تاکید شد.

گفتنی است با توجه به افزایش تست PCR  مثبت و روند رو به رشد تعداد بیماران بستری مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان ها طی چند روز اخیر و نزدیک شدن به شرایط بحرانی در اصفهان، مقرر شد از بخشی از ظرفیت تمامی بیمارستان های استان در بازه زمانی ۶ ماه آینده در خصوص بستری بیماران مبتلا استفاده گردد.

همچنین تقویت برنامه های نظارتی بر تمامی ادارات، سازمان ها و اماکن جهت بهبود کیفیت اجرای پروتکل های ابلاغی از دیگر مواردی بود که در این جلسه بر آن تاکید شد.

ضمنا مقرر گردید به منظور ارتقای سطح آگاهی شهروندان در رعایت دستورالعمل های بهداشتی و افزایش حساسیت آنان در استفاده از ماسک و رعایت قوانین فاصله گذاری در اماکن عمومی، نسبت به اطلاع رسانی بیشتر و گسترده تر اقدام گردد.

دیدگاه جدیدی بگذارید

Filtered HTML

  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.