جشن روز جهانی مهندسی بهداشت حرفه ای

به مناسبت ۸ اردیبهشت ماه روز جهانی ایمنی  و بهداشت حرفه ای  ،مراسم گرامیداشتی با همکاری دانشکده بهداشت و حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  در روز شنبه ۹ اردیبهشت ماه در تالار شریعتی دانشگاه برگزار شد

 

 

 

 

 

 

روز جهانی ایمنی وسلامت شغلی در واقع یک هدف گذاری سالیانه بین‌المللی برای نهادینه کردن کار سالم و ایمن در سرتاسر جهان است. برگزاری این مراسم بخش مهمی از استراتژیهای جهانی سازمان بین‌المللیکار برای ارتقای ایمنی و سلامت شغلی در همه محیط‌های کاری است که باعث ارتقای آگاهی‌های مردم وهمچنین افزایش امنیت وسلامت در محیط کار می‌شود.

 

در این مراسم اساتید دانشکده بهداشت، کارشناسان معاونت بهداشتی، مدیران صنایع، کارشناسان بهداشت حرفه ای شاغل در صنایع، مسئولین فنی شرکتهای خصوصی خدمات مهندسی و دانشجویان حضور بهم رسانند تا شاهد برگزاری این مراسم باشند.

اهم برنامه­های این مراسم سخنرانی آقای دکتر حبیبی مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه­ای دانشکده بهداشت و آقای مهندس مشایخ رییس گروه مهندسی بهداشت حرفه­ای مرکز بهداشت استان در خصوص اهمیت و جایگاه رشته بهداشت حرفه­ای در حوزه بهداشت شغلی و سلامت کار، تقدیر و تشکر از کارشناسان فعال مراکز بهداشت، اجرای موسیقی زنده و تاتر در زمینه بهداشت حرفه ای بود.

با توجه به اینکه شعار ارائه شده سازمان بین امللی کار در سال ۲۰۱۷ «جمع­آوری و استفاده بهینه از داده­های ایمنی و سلامت کار راهی برای کمک به اجرای هدف هشتم از اهداف توسعه پایدار» می باشد امید است که با سرلوحه قرار دادن این شعار روزهای بهتری را در عرصه سلامت و ایمنی شاغلین باشیم.

دیدگاه جدیدی بگذارید

Filtered HTML

  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.