بازدید هیئت متخصصین استرالیایی از سیستم بهداشتی

روز پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۶ یک هیئت از متخصصین استرالیایی به معیت معاون بهداشتی و مدیر گروه پزشکی اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  از مرکز جامع سلامت  کرداباد  و آموزشگاه  بهورزی شماره ۱ اصفهان بازدید بعمل آوردند.

 

 

 

 

 

 

این هیأت به منظور بازدیداز درمانگاه های تخصصی پزشک خانواده ،تبادل تجربیات و اطلاعات ،آموزش نیرو های متخصص و مراقبت و پیشگیری از بیماریها با پزشکان خانواده و بهداشت محیط استان همکاری می کنند.

گردش بیمار در سیستم بهداشتی ،ایجاد انگیزه برای بیمار،تشویق افراد برای پیشگیری و کنترل بیماری های غیر واگیر شامل سرطا ن از مباحثی است که در دیدار این هیأت با تیم  بهداشتی درمانی استان مطرح می شود .

تلاش برای فراهم کردن زیرساخت‌های لازم به منظور اجرایی شدن طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع در مناطق شهری هم چنان در حال انجام است .

پزشک خانواده و تیم سلامت در مرحله اول مراقبت‌های اولیه تمام افراد زیرپوشش در قالب گروه‌های سنی نوزادان، کودکان، نوجوانان، جوانان، میانسالان، سالمندان و مادران باردار را انجام می‌دهد.

در صورت تشخیص پزشک خانواده، بیمار به پزشک متخصص ارجاع داده می‌شود و میزان پرداختی بیماران به پزشک متخصص و حتی بابت بستری در بیمارستان نیزبه طورچشمگیری کاهش می‌یابد.

دیدگاه جدیدی بگذارید

Filtered HTML

  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.